Bezobalové obchody

 Zavoskované ubrousky a bezobalové obchody k sobě patří!

V oblasti bezobalu se pohybuji už od roku 2014 a vidím v ní velký potenciál, pro jednotlivce a společnost. Ráda v bezobalových obchodech nakupuji a každý z nich Vám jako zákazníkům může nabídnout něco obohacujícího, každý z nich má alespoň částečně jiný sortiment, důraz je kladen na kvalitu a lokálnost. Tak by to mělo být. Proto jsem začala dodávat své ubrousky i do bezobalových obchodů a vypadá to, že se jedná o oboustranně úspěšnou spolupráci, která se každou chvíli rozrůstá o nově vznikající obchody. 

Pro obchody:

Přidejte i Vy svůj bezobalový obchod do sítě ZaVoskováno na mapách, objednejte si ubrousky, pytlíky nebo naše další produkty do Vaší prodejny a seznamte se tak s novými zákazníky. Nabízím výhodné velkoobchodní ceny, rychlé dodání a individuální přístup, šetrnost obalu je samozřejmostí :)

 

Pro zákazníky:

Spolupráce má výhodu i pro Vás - na naší mapě uvidíte, který nejbližší bezobalový obchod má naše ubrousky k dispozici. Ušetříte tak na poštovném, vyberete ze sortimentu, který není běžně dostupný, a kromě toho si bezobalově nakoupíte :)